Hakkımızda

Metaltek Mutfak ekipmanları sektöründe 33 yıllık tecrübesi ile hizmet vermek için dinamik ve tecrübeli kadrosu ile konusunda lider bir marka olmak için kurulmuştur.

Kuruluşundan günümüze kadar büyük mutfaklara hizmet veren Metaltek Mutfak hep yeni ürün ve kişiye özel projeleriyle yeniçilikçi ve tasarımcı gücünü ortaya koyarak takip eden değil rakipleri arasında hep takip edilen özgün bir firma olmuştur.

33 yılı aşkın tecrübe ve konusunda uzman kadrosuyla işinde özgüven, rahatlık, lezzet ve sunum kalitesi arayan kişi ve kurumların, özel proje ve endüstriyel mutfak ekipmanlarımızla hizmetindeyiz...

Yapılacak olan mutfağımızda hedefe başarıyla ulaşmak için mutfağımızın kurulmadan önce şekil ve anlam kazanması gerekir. Başlangıç olarak mutfağı yapılacak olan firma ya da şahsa fayda sağlayacak fırsatların ve problem çözümlerinin karşılıklı olarak müşteriye sunulması ve bir ön sonuca varılması gerekmektedir.

Elde edilen sonucun rafine edilerek kavramsallaştırılmasının ardından “ne istiyoruz?”, “hangi sonucu hedefliyoruz?”, ve “hangi kaynakları kullanacağız?” şeklinde detaylandırılıp tanımlanması gerekmektedir.